Bulwary Dzielnica Wisła

news

30 lipca 2019

Weekend pełen pasji z Pepsi!

Weekend pełen pasji z Pepsi!

Dla tych, którzy kochają robić, nie tylko gadać, przygotowaliśmy dwa dni wypełnione warsztatami. Na nadwiślańskich Bulwarach każdy znajdzie coś dla siebie!

20 lipca wpadajcie na spotkanie z Jessicą Mercedes, która pomoże Wam w customizacji ubrań. Motyw przewodni: New York / Brooklyn i customizacje w stylu 90s. Uwaga - na warsztaty jest jedynie 60 miejsc. Osoby, które nie zdążą zapisać się na warsztaty z Jessicą, będą mogły skorzystać z porad CE.ZAR'a, u którego będzie dostępnych również 60 miejsc. Kolejne tury zaczynają się o pełnych godzinach. Pamiętajcie, żeby zabrać ze sobą jeansowe ciuchy do przerobienia!

21 lipca nad Wisłą pojawią się Gimper oraz Dezy. Stańcie do rywalizacji z Gimperem w Retro Games, żeby sprawdzić, czy prowadzący najpopularniejszy internetowy talk show w Polsce, nie zapomniał jak wygrywać ;)
Umiecie grać i macie ulubiony instrument? Bierzcie go na spotkanie z Dezym! Muzyk zaprasza do wspólnego grania - podczas live jam session pomożecie mu stworzyć utwór. A jeżeli nigdy nie mieliście instrumentu w rękach, to nie problem! Przygotujemy dla Was zestaw, na którym będziecie mogli zagrać nawet nieprzygotowani. Kto wie, może na Bulwarach zrodzi się nowa gwiazda estrady? ;)

Pamiętajcie, że możecie być z nami nad Wisłą przez cały dzień! Oprócz influencerów będzie czekała na Was strefa czilu z leżakami i zimną Pepsi, a przy okazji będziecie mogli podjąć Wyzwanie Smaku Pepsi, żeby sprawdzić, który napój lubicie najbardziej!

Rozkład jazdy:
Start o 12:00!
20 lipca - warsztaty z CE.ZAR'ym - 12:00-14:00 oraz 18:00-20:00
20 lipca - strefa fashion z Jessicą Mercedes – 14:00 - 18:00
21 lipca - strefa gaming z Gimperem - 12:00 - 16:00
21 lipca - strefa jam session z Dezym - 16:00 - 20:00

Bądźcie z nami!

POWRÓT

kontakt

Kompleksową obsługą eventów zajmuje się Dział Sprzedaży ZPR S.A.

Catering dostarcza:

hotel BELLOTTO


Chcesz zorganizować event na bulwarach? Skontaktuj się z nami:

Bulwary Eventy

Przestrzeń od Centrum Nauki Kopernik do Mostu Gdańskiego

Tel.: 695 121 003

E-mail: sprzedaz@bulwaryeventy.pl